PRZEDSTAWIAMY

STEK I WINO


Stek i Wino to unikalne miejsce na mapie Podbeskidzia. Pyszna kuchnia, szeroki wachlarz alkoholi oraz niepowtarzalny klimat, to tylko kilka atutów tego miejsca. Stek i Wino to nie tylko restauracja, w której podawane są steki i selekcjonowane wina najwyższej jakości.

Stek i Wino to lokal, który od 2002 roku specjalnie dla Państwa wciąż się rozwija i doskonali. Wyśmienite potrawy kuszą Gości wyrazistym smakiem i fantazyjnym wyglądem.

W Stek i Wino swoje miejsce znajdą nie tylko klienci indywidualni, którzy polubili lokal za niespotykany charakter oraz przyjazną atmosferę. To idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w każdy dzień.

Zapraszamy !

Wyjątkowe miejsce


Restauracja STEK I WINO, w sercu Podbeskidzia jest już kultowym miejscem zarówno dla Bielszczan jak i turystów odwiedzających Bielsko-Białą. Restauracja istnieje od 2002roku. Za dnia serwująca przepyszne Steki z idealnie dobranym Winem a wieczorami celebrująca życie nocne przy Cocktailach i Winie . W tym miejscu każda chwila staje się czystą przyjemnością.

Kontakt