XVI Urodziny***Kasia & Błażej***

16 urodziny Magnum Stek i Wino!

11 MAJ 2018 r. – XVI urodziny Magnum Stek i Wino!
Tego wieczoru na żywo wystąpił duet
Kasia & Błażej

 

Połączeni pasją do muzyki stworzyli zgrany duet Kasia & Błażej. Miłośnicy funk’u, soul’u, pop’u. Świetnie odnajdują się również w innych gatunkach muzycznych. Pracują nad swoim autorskim materiałem i nowymi aranżami znanych utworów.

Katarzyna Kwaśny – wokalistka, z muzyką i sceną związana od najmłodszych lat. Laureatka wielu konkursów recytatorskich oraz zdobywczyni I miejsca w Festiwalu Młodych Talentów. Grała w musicalach „Guma Balonowa”, a także „Tajemniczy Ogród”, w którym wcieliła się w postać głównej bohaterki. Laureatka wyborów Miss Beskidów 2013, finalistka Miss Polski 2013 oraz zdobywczyni tytułu I vicemiss Bride of the World 2014 w Chinach.

Błażej Knopek – pianista, kompozytor, aranżer, oligofrenopedagog. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Półfinalista programu Must Be The Music wraz z zespołem Ustronsky. Obecnie jest kierownikiem projektu Sweet Lemon oraz Kasia & Błażej. Współpracuje z zespołami Cover Lover oraz Beti & Bobass. Prowadzi zajęcia z muzykoterapii, a także uczy gry na fortepianie.

_____________________________________________________

Podczas wieczoru odbył się uroczysty Bankiet z wyjątkową degustacją wina i poczęstunkiem Szefa Kuchni.

Muzyczne uniesienia w 2be Club zapewnili Rezydenci klubu – DJ ALIEN X oraz Michal Igo Mierzwinski
_____________________________________________________

_APF0891praca