PRZEDSTAWIAMY

STEK I WINO


Stek i Wino to unikalne miejsce na mapie Podbeskidzia. Pyszna kuchnia, szeroki wachlarz alkoholi oraz niepowtarzalny klimat, to tylko kilka atutów tego miejsca. Stek i Wino to nie tylko restauracja, w której podawane są steki i selekcjonowane wina najwyższej jakości.

Stek i Wino to lokal, który od 2002 roku specjalnie dla Państwa wciąż się rozwija i doskonali. Wyśmienite potrawy kuszą Gości wyrazistym smakiem i fantazyjnym wyglądem.

W Stek i Wino swoje miejsce znajdą nie tylko klienci indywidualni, którzy polubili lokal za niespotykany charakter oraz przyjazną atmosferę. To idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w każdy dzień.

Zapraszam

szef kuchni

Wyjątkowe miejsce


Sceneria restauracji, jaką m.in. tworzy secesyjna kamienica, sprawia, że lokal odwiedzany jest zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy, które chętnie organizują tu spotkania służbowe oraz imprezy integracyjne. Lokal wyposażony w telebim oraz ekrany plazmowe idealnie sprawdza się jako miejsce do przeprowadzenia szkoleń i warsztatów.

Kontakt